Kim jestem?

Cześć!

Miło mi, że tu zaglądasz i chcesz się dowiedzieć o mnie czegoś więcej.

Nazywam się Małgorzata i jestem wirtualną asystentką i korektorem.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom prowadzić biznes i wspierać je w ich biznesowych działaniach, a jako korektor poprawiam nie tylko przecinki – ale czytam twój tekst pod różnym kątem, aby ostatecznie powstała wersja, którą czytelnik przeczyta z przyjemnością.

Dlaczego napisałam, że pomagam kobietom? Ponieważ to głównie kobiety prowadzące jednoosobowe firmy zgłaszają się do mnie po pomoc w zadaniach, na które one nie mają czasu lub których po prostu nie chcą robić. Ale jeśli jesteś mężczyzną, to nie uciekaj! Jeśli szukasz wirtualnej asystentki albo korektora, skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy albo e-mail – pomogę.

Z tego powodu też, gdy zwracam się tutaj do Ciebie, przyjęłam formę żeńską, bo w większości wypadków mam czytelniczki, nie czytelników. Mam nadzieję, że przymkniesz na to oko.

Praca, o której zawsze marzyłam

Z wykształcenia jestem historykiem. Jednak przez kilka lat pracowałam na różnych stanowiskach biurowych i asystenckich: od recepcjonistki medycznej, poprzez pracownika biurowego w archiwum państwowym, kończąc na asystentce w małej firmie; z epizodem półtorarocznego pobytu i pracy w Wielkiej Brytanii.

Zawsze jednak pracą moich marzeń była praca zdalna. A ponieważ naprawdę lubiłam to, co robiłam w swojej pracy na etacie, zawód wirtualnej asystentki spadł mi jak z nieba. Odkąd sięgam pamięcią, lubiłam też bardzo pracę z tekstem, nie miałam problemu z wyłapaniem konkretnych błędów – dlatego też w pewnym momencie postawiłam również na redakcję i korektę tekstów i zainwestowałam w kurs.

Zresztą cały czas się uczę i za to m. in. lubię swoją pracę – za to, że ciągle mogę zgłębiać wiedzę na interesujące mnie tematy, odkrywać to, co jeszcze nowe i zamieniać to wszystko w swoją pasję – tym samym jeszcze lepiej wspierać swoich klientów w prowadzeniu ich biznesów.

Z mojej strony masz gwarancję tego, że wszystkie zadania zostaną zrobione na czas i włożę w nie 100% swojego zaangażowania.

A jeśli interesują Cię moje mocne strony…

…oto moje Top5 z Gallup CliftonStrenghts:

  1. Rozwaga
  2. Uczenie się
  3. Ukierunkowanie
  4. Kontekst
  5. Zbieranie

Po godzinach

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Jestem też miłośniczką rękodzieła wszelkiej maści, szczególnie tego, związanego z szyciem – sama, gdy w wolnej chwili siadam do maszyny do szycia, przenoszę się do innego świata.

Uwielbiam też w wolnym czasie czytać książki – nie tylko te związane z pracą, bo czytam niemalże wszystko: od dokumentów i reportaży zaczynając, poprzez powieści historyczne, kończąc na kryminałach, powieściach obyczajowych, a nawet książkach dla dzieci.

Gdzie jeszcze mnie znajdziesz?

Znajdziesz mnie również na Facebooku i LinkedIn, ale i na Instagramie:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie mojej pracy jako wirtualna asystentka albo korektor, zapraszam do kontaktu.